Kullanım Şartları

Anasayfa Kullanım Şartları
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Nedex Group'a aittir. Nedex Group internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Nedex Group'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Nedex Group internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Nedex Group internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.nedexgroup.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Nedex Group internet sitesini ziyaret eden ve Nedex Group sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Bu site içerisinde yer alan tüm görsel ve metinsel dökümanlar NEDEX GROUP´a aittir. Tüm Hakları Saklıdır.