Kalite Politikamız

Anasayfa Kurumsal Kalite Politikamız

Entegre Yönetim Sistemi Politikası

Tüm süreçlerinde kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği prensip ve gerekliliklerini dikkate alarak teknolojiyi yakından takip eden, sürekli gelişen, genç ve dinamik bir yapıya sahip olan, hızlı reaksiyon gösteren, etkin paydaş ilişkilerine odaklanan, sektörde katma değer yaratan bir kuruluş olarak Yönetimimiz, aşağıda yazılan politikaların eksiksiz olarak uygulanması için gerekli olan tüm destek ve çabayı göstereceğini tüm paydaşlarına taahhüt eder;

        * Sektörde aranılan, güvenilir ve uluslararası alanda rekabetçi, lider bir kuruluş olarak yer almak,

        - Üretim tesislerimizde en yüksek verimliliğe ulaşmak için devamlı son teknolojiyi takip etmek, uygun ve ekonomik ürünler sunmak, sonuçları izlemek ve yatırımların sürekliliğini gerçekleştirerek ülke ekonomisine optimum düzeyde fayda sağlamak,

    * Kalite, çevre ve İSG yönetim sistemimizin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, yürürlükte olan iş sağlığı ve güvenliği ve çevre mevzuatlarının yanı sıra, üyesi olunan kuruluşların öngördüğü standartlara, işkolumuzla ilgili tüm yasal şartlara, müşteri şartlarına, kalite, çevre ve İSG yönetim sistemi gerekliliklerine daima uymak,

    * Çalıştığımız çevreyi korumak, tüm kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmak,

    * Kuruluşumuz proseslerinden kaynaklanan atık miktarlarını minimize etmek ve böylece çevre kirliliğinin önlenmesi için üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirmek,

    * Tüm personele kalite, çevre ve İSG bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak,

        * Şirket çalışanlarının, sürekli eğitimlerle Entegre Yönetim Sistem bilincini geliştirmek, şirketi benimseterek özverilerini arttırmak ve hayat standartlarını yükselterek mutluluklarını görmek,

 

 

 

Her cam üreticisinin farklı istek ve beklentileri vardır. NEDEX, ürün çeşitliliği sayesinde, farklı taleplere hitap edebilmektedir. En önemli gayesi, müşteri mutluluğu olan NEDEX müşterileriyle ilişkilerini uzun vadede sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Neden Nedex Group?

 

NEDEX sadece İzolasyonlu Cam Sektörü için Orta Avrupa ile Çin arasındaki geniş bir coğrafi bölgede üretim yapmakta ve bu ürünleri dünya pazarlarının %80'inde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sektörün farklı coğrafyalardaki ihtiyaçlarını ve beklentilerini yakından takip etmektedir.

İzolasyonlu Cam üreticilerinin üretim miktarları yıl içerisinde büyük dalgalanmalar göstermektedir. NEDEX’in üretim kapasitesi ve tesisleri bu dalgalanmalara rağmen düzenli tedariği sağlayacak düzeydedir.

Almanya’dan Kazakistan’a kadar dağılmış toplam 7 üretim merkezinde NEDEX yeterli miktarda hazır ürün stoklayabilmekte ve en kısa mesafeden, en uygun şartlarla, en kısa sürelerde malzeme teslimi yapabilmektedir. NEDEX müşterileri stok seviyelerini düşürerek çalışabilmektedir.

NEDEX izolasyonlu cam sektörünün gelecekteki taleplerine de ArGe ve ÜrGe departmanları ile hazırlanmakta ve şimdiden 3-4 yıl sonranın ihtiyaçlarını pilot tesislerde üretmekte, tecrübe kazanmaktadır.

NEDEX Kanada’dan, Dubai’ye, Şili’den Kore’ye kadar yaklaşık dünya pazarının coğrafi olarak %80’inde kurduğu bayilikler ile pazarın ihtiyaçlarını bilmektedir ve bu pazarların tercih ettikleri ürünleri her pazar için ayrı olarak karakterize edilmiş teknik özelliklerle üretmektedir.

54 ülkeye yayılmış NEDEX bayileri ve satış ofisleri sektörü en iyi tanıyan elemanları ile en iyi hizmeti, en üstün kalitede ürünlerle, en iyi ticari koşullarda verebilmektedir.

NEDEX üretim tesisleri ve ürünleri dünyanın önde gelen test kuruluşları (IfT Rosenheim-Almanya, TÜV-Hollanda, CEKAL-Fransa vb gibi) tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

NEDEX’in hammadde tedarikçileri sektörlerinin lider firmalarıdır. Kullanılan hammaddeler teknik özellikleri açısından en kaliteli ürünlerdir.

 

Ticari Açıdan Neden Nedex Group?

 

NEDEX bugün hem Avrupa Birliği içerisinde ve hem de eski Sovyet ülkeleri gümrük birliği içerisinde ayrı ayrı üretim tesislerine sahiptir. Böylelikle birçok izoleli cam üreticisine uygun yerden malını tedarik etmesi durumunda gümrük vergisi ve buna benzer maliyetler oluşmamaktadır. Aynı zamanda nakliye maliyetleri ve nakliye süreleri de düşmektedir.

NEDEX ürünleri EN ve GOST standartlarına uygunluk açısından sertifikalandırılmıştır. Bu da ithalat işlemlerini kolaylaştırmakta ve CE belgesi gibi kalite belgeli üreticilerin kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Nem alıcısı üreticisi olarak dünyada sadece NEDEX bu iki üretim tesisinde 10 adet birbirinden bağımsız üretim yapan imalat hattına sahiptir ve aynı anda 10 ayrı özellikte ürün yapabilmektedir.

NEDEX bugün 41 ayrı marka altında farklı ambalajlarda, farklı ölçü ve formüllerde müşterileri için nem alıcı ve polisulfit macunu üretimi yapmaktadır.

NEDEX nem alıcıda minimum stok seviyesi olarak Türkiye’deki tesisi için 600 ton, Ukrayna’daki tesisi için 400 ton miktarlarını belirlemiştir. Kış ve yaz ayları arasındaki 4 misline kadar varan büyük kapasite dalgalanmaları anca bu kadar yüksek depolama kapasiteleri ile dengelenebilmektedir.

NEDEX lojistik hizmetler, fabrikada depolama ve farklı ödeme koşulları içeren paketler sunmaktadır 110.000 ton/yıl nakliye kapasitesi ile NEDEX en uygun CIF/DDU bazında nakliye fiyatlarını teklif edebilmektedir. NEDEX müşterilerinin pik zamanlardaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için maliyetleri NEDEX tarafından karşılanmak üzere müşteride ürün depolama hizmeti verebilmektedir. Bu durumda kullanılan ürün bedeli sadece ödenmekte NEDEX satış departmanı stok seviyelerini devamlı takip etmektedir.

Büyük üretim kapasiteleri ve yüksek otomasyon seviyesi sayesinde çok cazip fiyat önerileri yapabilmektedir.

NEDEX tarafından Avrupa, eski Sovyet cumhuriyetleri, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Uzak Doğu’da titizlikle seçilmiş bayiler ve satış teşkilatı izoleli cam üreticilerine en iyi hizmet ve danışmanlığı vermektedirler. NEDEX teknik seminerlerle bayilerini ve izoleli cam üreticilerini daima yeni teknolojik gelişmeler ve mevzuattaki yenilikler hakkında bilgilendirir.

NEDEX’in kalite ve fiyat konusundaki ilkeleri, NEDEX’i farklı bir noktaya getirmiştir. Her konuda güven kazanabilmiş bir firma olarak NEDEX, bu özelliklerini gelecekte de sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

 

Bu site içerisinde yer alan tüm görsel ve metinsel dökümanlar NEDEX GROUP´a aittir. Tüm Hakları Saklıdır.